top of page

IMPRINT

Olha Karpinska
Stawki 2A/123
00-193 Warszawa
Polska
e-mail: office@takateam.pl

Strona internetowa jest własnością działalności gospodarczej Olha Karpinska, założonej w Polsce NIP:  1132995115

 

PRAWA AUTORSKIE

Treści przedstawione na tej stronie internetowej podlegają prawu obowiązującemu w Polsce. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucja lub wykorzystywanie ich w sposób wykraczający poza zakres praw autorskich wymaga uprzedniej pisemnej zgody autora lub twórcy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚĆ
Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronie internetowej były aktualne, ale nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dostarczone treści. Prawo ogranicza naszą odpowiedzialność jako usługodawcy do własnych treści przedstawianych na stronach internetowych.
Nie mamy obowiązku monitorowania informacji zamieszczanych przez osoby trzecie na naszej stronie internetowej. Niemniej jednak niezwłocznie usuniemy wszelkie treści, gdy dowiemy się, że są one niezgodne z przepisami prawa. Nasza odpowiedzialność w takim przypadku rozpoczyna się w momencie, gdy dowiemy się o takim naruszeniu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZAMIESZCZONE LINKI
Na naszej stronie internetowej mogą zostać zamieszczone linki do stron internetowych należących osób trzecich. Nie mamy jakiegokolwiek wpływu na informacje zawarte na tych stronach i nie gwarantujemy, że są one zgodne ze stanem faktycznym. Za treści zamieszczone na stronach internetowych osób trzecich odpowiadają ich właściciele.
W momencie zamieszczania tych linków do stron osób trzecich ne stwierdzono nie znaleziono ŻADNYCH PODSTAW sugerujących naruszenie prawa. Zobowiązujemy się do niezwłocznego usunięcia linku, gdy tylko zostaniemy powiadomieni o takich fakcie.

bottom of page